e-Titán regisztráció

KRESZ

A Kresz vizsgán előforduló kérdéssort kategóriákra bontva megtaláljátok az edukresz.hu weboldalán: ezen a linken! Segítségül összegyűjtöttünk nektek néhány hasznos videót is Pető Attila KRESZ TV Youtube csatornájáról!

Elsőbbségadás:

Várakozás:

Egyéb témák:

Új motoros vizsgafeladatok

Az alábbi oktatóvideó-sorozat a 2021. tavaszán megújított vizsgafeladatokat mutatja be:

Böngésző felolvasási funkció bemutatása

Ma már gyakorlatilag minden böngészőben megvalósítható valamilyen módon a webes tartalom felolvasása, ami kényelmesebbé teheti a tanulást, ha valakinek fáradt a szeme, olvasási nehézségei vannak, esetleg diszlexia részképesség zavara van. A felolvasási funkciók további sajátossága, hogy általában választási lehetőséget kínálnak női és férfihangok között, illetve állítható a felolvasás sebessége is.

Áchim László - iskolavezető