Új tanterv és vizsgakövetelmények várnak a motorosokra idén tavasztól. Az eddiginél nagyobb hangsúly kerül a vezetéstechnikára, az óraszám viszont változatlan marad. Az alábbi, Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont által közzétett oktatóvideó összeállítás bemutatja, hogy milyen feladatokra kell készülniük a tanulóknak a rutinpályán.

A videókban bemutatásra kerülnek: alkalmassági feladat, kis sebességű manőverezés és iránytartás, kanyarodástechnika, gyors manőver, akadály kikerülése, vészfékezés.

Autósiskolánkban oktatóink teljeskörűen segítenek felkészülni a fent bemutatott vizsgafeladatokra. Jelentkezz autós és motoros képzéseinkre, e-lerning online kresz tanfolyammal autósikolánkban: Jelentkezés

Többet szeretnél tudni?

Kategóriák, árak és részletek megtekintése